Kadra w Złotym przedszkolu

 

 

 

Beata Borowiecka

mgr nauczania początkowego / tyflopedagog / dyrektor

 

Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest matką 3 dzieci. Od 20 lat pracowała z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W pracy cechuje ją otwartość i dobry kontakt z ludźmi. Lubi z dziećmi śpiewać, tańczyć i tworzyć układy choreograficzne do piosenek. Gra na gitarze i pianinie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z dziećmi robi instrumenty muzyczne, bawi się, muzykuje. Chętnie prowadzi zajęcia praktyczne z gotowania oraz pieczenia, np. ciasteczek. Jej mocną stroną są gry i zabawy dydaktyczne, podczas których wiedza sama wchodzi dzieciom do głowy, a liczenie i czytanie jest przyjemnością.

 

 

Monika Pasińska

nauczycielka - grupa mali odkrywcy

 

Absolwentka teologii na PWT we Wrocławiu, ukończyła również studia podyplomowe na WSZ " Edukacja" we Wrocławiu - kierunku pedagogika, specjalizacja :Zintegrowane Nauczanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne. Swoją pracę z dziećmi zaczęła już w szkole średniej, jako wychowawca kolonii. Przez ok. 10 lat wyjeżdżała z dziećmi na różnego typu obozy wakacyjne i prowadziła z nimi formację w ciągu roku szkolnego. Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, cechuje ją duża empatia, otwartość, wrażliwość na potrzeby dziecka oraz pogoda ducha, lubi bawić się z dziećmi. Interesuje się fotografią, robi z zdjęcia z imprez i zajęć w Złotym Przedszkolu.

 

Katarzyna Turbańska

 

          nauczycielka - grupa Biedronki

 

Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach pedagogicznych i ma predyspozycje do zawodu nauczyciela. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Wie, w jaki sposób podtrzymać naturalną ciekawość dziecka, rozwijać jego samodzielność i pomysłowość. Potrafi i wie, jak pobudzić jego rozwój fizyczny i umysłowy. "W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych wiele zaś od tych, którzy są z nami”.


Dorota Jewasińska

 

 

nauczycielka - grupa tygryski 

 

 

 

 

Karolina Nawrotek

 

psycholog, terapeuta pedagogiczny


Absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej. Fascynują ją dzieci, których nazywa małymi dorosłymi. Stale uzupełnia swoją wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dzieci i młodzieży poprzez różne kursy i szkolenia. W Złotym przedszkolu realizuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Chętnie prowadzi rozwojowe gry i zabawy, a entuzjazm jaki wkłada w swoją pracę przekłada się na dziecięce uśmiechy.

 

 

 

 

 

 

 
 
smart foreash