Kadra w Złotym przedszkolu

 

 

 

Beata Borowiecka

Mgr Nauczania Początkowego / Tyflopedagog

 

Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest matką 3 dzieci. Od 20 lat pracowała z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W pracy cechuje ją otwartość i dobry kontakt z ludźmi. Lubi z dziećmi śpiewać, tańczyć i tworzyć układy choreograficzne do piosenek. Gra na gitarze i pianinie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z dziećmi robi instrumenty muzyczne, bawi się, muzykuje. Chętnie prowadzi zajęcia praktyczne z gotowania oraz pieczenia, np. ciasteczek. Jej mocną stroną są gry i zabawy dydaktyczne, podczas których wiedza sama wchodzi dzieciom do głowy, a liczenie i czytanie jest przyjemnością.

 

 

Monika Pasińska

Nauczycielka

 

Absolwentka teologii na PWT we Wrocławiu, ukończyła również studia podyplomowe na WSZ " Edukacja"
we Wrocławiu - kierunku pedagogika, specjalizacja :Zintegrowane Nauczanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne.
           Swoją pracę z dziećmi zaczęła już w szkole średniej, jako wychowawca kolonii.
Przez ok. 10 lat wyjeżdżała z dziećmi na różnego typu obozy wakacyjne i prowadziła z nimi formację w ciągu roku szkolnego.
           Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, cechuje ją duża empatia, otwartość, wrażliwość na potrzeby dziecka oraz pogoda ducha, lubi bawić się z dziećmi.
       
            Interesuje się fotografią, robi z zdjęcia z imprez i zajęć w Złotym Przedszkolu.

 

 

Dominika Dawid

Nauczyciel - anglista

 Ukończyła filologię angielską na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze o specjalności nauczycielskiej oraz studia magisterskie o specjalności tłumaczeniowej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Jej mama oraz babcia także były nauczycielkami, dzięki czemu nabyła od nich wiele cennych wskazówek pedagogicznych. Odbyła kilka praktyk zarówno w szkole podstawowej jak i świetlicy szkolnej, przez co poznała wiele tajników nauczania oraz sposobów wykorzystywanych w wychowaniu dzieci. Jest osobą przyjazną, pogodną i wyrozumiałą. Nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z dziećmi, przez co praca z nimi sprawia jej ogromną radość. Interesuje się sportem, dlatego też stara się wykorzystywać ruch we wszelkich zabawach i grach językowych.

 

 

Karolina Nawrotek

Psycholog


Absolwentka psychologii na wrocławskim wydziale Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w muzykoterapii oraz warsztatach psychologicznych z zakresu umiejętności społecznych. Fascynują ją dzieci, których nazywa małymi dorosłymi. Stale uzupełnia swoją wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dzieci i młodzieży poprzez róże kursy i szkolenia. Ukończyła m.in. kurs: „Muzykoterapia dla przedszkolaków” oraz „Kreatywne metody prowadzenia zajęć i warsztatów”. W Złotym przedszkolu realizuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Chętnie prowadzi edukacyjne gry i zabawy, a entuzjazm jaki wkłada w swoją pracę przekłada się na dziecięce uśmiechy.

 

 

Katarzyna Turbańska

Nauczycielka


Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach pedagogicznych i ma predyspozycje do zawodu nauczyciela. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
Wie, w jaki sposób podtrzymać naturalną ciekawość dziecka, rozwijać jego samodzielność i pomysłowość. Potrafi i wie, jak pobudzić jego rozwój fizyczny i umysłowy.
„W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych wiele zaś od tych, którzy są z nami”

 

 

Joanna Szustopol

Nauczycielka


Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Opolskim oraz Wiedzę o Teatrze na Uniwersytecie Poznańskim. Obecnie uczy się na kierunkach: Arteterapia i Animacja Społeczności Lokalnych. Wiedzę pedagogiczną zgłębia na studiach doktoranckich na Wydziale Nauk Pedagogicznych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia teatralne oraz z performance art dla dzieci, młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych.

  

 

 

 
smart foreash