Kadra w Złotym przedszkolu

Beata Borowiecka

Mgr Nauczania Początkowego / Tyflopedagog

Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest matką 3 dzieci. Od 20 lat pracowała z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W pracy cechuje ją otwartość i dobry kontakt z ludźmi. Lubi z dziećmi śpiewać, tańczyć i tworzyć układy choreograficzne do piosenek. Gra na gitarze i pianinie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z dziećmi robi instrumenty muzyczne, bawi się, muzykuje. Chętnie prowadzi zajęcia praktyczne z gotowania oraz pieczenia, np. ciasteczek. Jej mocną stroną są gry i zabawy dydaktyczne, podczas których wiedza sama wchodzi dzieciom do głowy, a liczenie i czytanie jest przyjemnością.

Monika Pasińska

Nauczycielka

Absolwentka teologii na PWT we Wrocławiu, ukończyła również studia podyplomowe na WSZ " Edukacja"
we Wrocławiu - kierunku pedagogika, specjalizacja :Zintegrowane Nauczanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne.
           Swoją pracę z dziećmi zaczęła już w szkole średniej, jako wychowawca kolonii.
Przez ok. 10 lat wyjeżdżała z dziećmi na różnego typu obozy wakacyjne i prowadziła z nimi formację w ciągu roku szkolnego.
           Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, cechuje ją duża empatia, otwartość, wrażliwość na potrzeby dziecka oraz pogoda ducha, lubi bawić się z dziećmi.

Interesuje się fotografią, robi z zdjęcia z imprez i zajęć w Złotym Przedszkolu.

Dominika Dawid

Nauczyciel - anglista

Ukończyła filologię angielską na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze o specjalności nauczycielskiej oraz studia magisterskie o specjalności tłumaczeniowej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Jej mama oraz babcia także były nauczycielkami, dzięki czemu nabyła od nich wiele cennych wskazówek pedagogicznych. Odbyła kilka praktyk zarówno w szkole podstawowej jak i świetlicy szkolnej, przez co poznała wiele tajników nauczania oraz sposobów wykorzystywanych w wychowaniu dzieci. Jest osobą przyjazną, pogodną i wyrozumiałą. Nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z dziećmi, przez co praca z nimi sprawia jej ogromną radość. Interesuje się sportem, dlatego też stara się wykorzystywać ruch we wszelkich zabawach i grach językowych.

Karolina Nawrotek

Psycholog

Absolwentka psychologii na wrocławskim wydziale Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w muzykoterapii oraz warsztatach psychologicznych z zakresu umiejętności społecznych. Fascynują ją dzieci, których nazywa małymi dorosłymi. Stale uzupełnia swoją wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dzieci i młodzieży poprzez róże kursy i szkolenia. Ukończyła m.in. kurs: „Muzykoterapia dla przedszkolaków” oraz „Kreatywne metody prowadzenia zajęć i warsztatów”. W Złotym przedszkolu realizuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Chętnie prowadzi edukacyjne gry i zabawy, a entuzjazm jaki wkłada w swoją pracę przekłada się na dziecięce uśmiechy.

Małgorzata Marek

Nauczyciel - plastyk

Z wykształcenia architekt i plastyk. Pracę projektanta łączyła z działalnością w fundacjach, z współpracą z wydawnictwami jako ilustrator, a także z ośrodkami kultury prowadząc – do dziś –  warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych). Uwielbia dzieci i ich świat. Poprzez proponowane w grupie zajęcia, tematy, zabawy, ale też i zwyczajne rozmowy i czynności, stara się pobudzić dziecięcą fantazję i kreatywność, wyzwolić ukryte umiejętności i talenty oraz chęć poznawania i uczenia. Przepada także za indywidualnym kontaktem z maluchami. W pracy z dziećmi i w relacjach z ludźmi kieruje się etyką; na pierwszym planie stawia dobro i potrzeby dziecka. Jest propagatorką zdrowego stylu życia. Sama jest mamą chłopca w wieku szkolnym; ponad wszystko przedkłada rodzinę i dom.

Katarzyna Turbańska

Nauczycielka

Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach pedagogicznych i ma predyspozycje do zawodu nauczyciela. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
Wie, w jaki sposób podtrzymać naturalną ciekawość dziecka, rozwijać jego samodzielność i pomysłowość. Potrafi i wie, jak pobudzić jego rozwój fizyczny i umysłowy.
„W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych wiele zaś od tych, którzy są z nami”

Joanna Szustopol

Nauczycielka

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Opolskim oraz Wiedzę o Teatrze na Uniwersytecie Poznańskim. Obecnie uczy się na kierunkach: Arteterapia i Animacja Społeczności Lokalnych. Wiedzę pedagogiczną zgłębia na studiach doktoranckich na Wydziale Nauk Pedagogicznych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia teatralne oraz z performance art dla dzieci, młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych.

smart foreash