Kadra w Złotym przedszkolu

Beata Borowiecka

Mgr Nauczania Początkowego / Tyflopedagog

Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest matką 3 dzieci. Od 20 lat pracowała z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W pracy cechuje ją otwartość i dobry kontakt z ludźmi. Lubi z dziećmi śpiewać, tańczyć i tworzyć układy choreograficzne do piosenek. Gra na gitarze i pianinie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z dziećmi robi instrumenty muzyczne, bawi się, muzykuje. Chętnie prowadzi zajęcia praktyczne z gotowania oraz pieczenia, np. ciasteczek. Jej mocną stroną są gry i zabawy dydaktyczne, podczas których wiedza sama wchodzi dzieciom do głowy, a liczenie i czytanie jest przyjemnością.

Monika Pasińska

Nauczycielka

Absolwentka teologii na PWT we Wrocławiu, ukończyła również studia podyplomowe na WSZ " Edukacja"
we Wrocławiu - kierunku pedagogika, specjalizacja :Zintegrowane Nauczanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne.
           Swoją pracę z dziećmi zaczęła już w szkole średniej, jako wychowawca kolonii.
Przez ok. 10 lat wyjeżdżała z dziećmi na różnego typu obozy wakacyjne i prowadziła z nimi formację w ciągu roku szkolnego.
           Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, cechuje ją duża empatia, otwartość, wrażliwość na potrzeby dziecka oraz pogoda ducha, lubi bawić się z dziećmi.

Interesuje się fotografią, robi z zdjęcia z imprez i zajęć w Złotym Przedszkolu.

Karolina Nawrotek

Psycholog, terapeuta pedagogiczny

Absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej. Fascynują ją dzieci, których nazywa małymi dorosłymi. Stale uzupełnia swoją wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dzieci i młodzieży poprzez różne kursy i szkolenia. W Złotym przedszkolu realizuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Chętnie prowadzi rozwojowe gry i zabawy, a entuzjazm jaki wkłada w swoją pracę przekłada się na dziecięce uśmiechy.

Katarzyna Turbańska

Nauczycielka

Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach pedagogicznych i ma predyspozycje do zawodu nauczyciela. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
Wie, w jaki sposób podtrzymać naturalną ciekawość dziecka, rozwijać jego samodzielność i pomysłowość. Potrafi i wie, jak pobudzić jego rozwój fizyczny i umysłowy.
„W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych wiele zaś od tych, którzy są z nami”

Anna Szpara

Pomoc nauczyciela

W przedszkolu pełni rolę pomocy nauczyciela. Z wykształcenia jest biologiem - botanikiem. W pracy próbuje zaszczepić w dzieciach miłość i szacunek do natury. W Przedszkolu prowadzi zajęcia przyrodniczo - ekologiczne. Cieszy się, że może wspierać dzieci podczas nauki i zabawy. Jest osobą ciepłą i wrażliwą. Czas wolny spędza na spacerach rodzinnych z lornetką w dłoni. Jest szczęśliwą mamą siedmiolatka.

smart foreash