Kadra w Złotym przedszkolu

Beata Borowiecka

mgr nauczania początkowego / tyflopedagog / dyrektor

Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest matką 3 dzieci. Od 20 lat pracowała z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W pracy cechuje ją otwartość i dobry kontakt z ludźmi. Lubi z dziećmi śpiewać, tańczyć i tworzyć układy choreograficzne do piosenek. Gra na gitarze i pianinie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające. Z dziećmi robi instrumenty muzyczne, bawi się, muzykuje. Chętnie prowadzi zajęcia praktyczne z gotowania oraz pieczenia, np. ciasteczek. Jej mocną stroną są gry i zabawy dydaktyczne, podczas których wiedza sama wchodzi dzieciom do głowy, a liczenie i czytanie jest przyjemnością.

Monika Pasińska

nauczycielka - grupa mali odkrywcy

Absolwentka teologii na PWT we Wrocławiu, ukończyła również studia podyplomowe na WSZ " Edukacja" we Wrocławiu - kierunku pedagogika, specjalizacja :Zintegrowane Nauczanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne. Swoją pracę z dziećmi zaczęła już w szkole średniej, jako wychowawca kolonii. Przez ok. 10 lat wyjeżdżała z dziećmi na różnego typu obozy wakacyjne i prowadziła z nimi formację w ciągu roku szkolnego. Potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, cechuje ją duża empatia, otwartość, wrażliwość na potrzeby dziecka oraz pogoda ducha, lubi bawić się z dziećmi. Interesuje się fotografią, robi z zdjęcia z imprez i zajęć w Złotym Przedszkolu.

Katarzyna Turbańska

nauczycielka - grupa Biedronki

Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach pedagogicznych i ma predyspozycje do zawodu nauczyciela. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Wie, w jaki sposób podtrzymać naturalną ciekawość dziecka, rozwijać jego samodzielność i pomysłowość. Potrafi i wie, jak pobudzić jego rozwój fizyczny i umysłowy. "W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych wiele zaś od tych, którzy są z nami”.

Marta Statnik

nauczycielka - grupa tygryski

Ukończyła studia w zakresie pracy socjalnej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcje i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Wierzy w to, że dzieci poprzez zabawę i swobodne poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla niej wielką przyjemnością. Najważniejsze w pracy z dziećmi jest dla niej budowanie relacji w duchu szacunku i bliskości. Prywatnie posiada dwoje dzieci. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi na wycieczkach, kocha góry. Jej największą pasją jest czytanie książek.

Karolina Nawrotek

psycholog, terapeuta pedagogiczny

Absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej. Fascynują ją dzieci, których nazywa małymi dorosłymi. Stale uzupełnia swoją wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dzieci i młodzieży poprzez różne kursy i szkolenia. W Złotym przedszkolu realizuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Chętnie prowadzi rozwojowe gry i zabawy, a entuzjazm jaki wkłada w swoją pracę przekłada się na dziecięce uśmiechy.

Małgorzata Bereś

psycholog

Pani Gosia, psycholog, nauczyciel choreoterapii z elementami arteterapii, instruktor tańca sportowego. Podchodzi do rozwoju dziecka holistycznie. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć TUS. Ukończyła iczne szkolenia z terapii dzieci z ASD oraz terapii integracji sensorycznej i dalej podnosi swoje kompetencje. W stosunku do dzieci wykazuje się uważnością i szacunkiem do ich indywidualnych ścieżek rozwojowych. Wyznaje zasadę, że to rodzic jest ekspertem od swojego dziecka, a psycholog może stanowić wsparcie dla niego oraz jego malucha w pracy nad trudnościami. W wolnych chwilach zajmuje się aranżacją wnętrz, swoją rodziną i kotką o imieniu Lea.

smart foreash