Oferta i cena

Złote Przedszkole to nauczyciele z pasją i dużym doświadczeniem pracy z dziećmi!

1. Wszystkie zajęcia w cenie czesnego:
- 4 razy w tygodniu zajęcia z j. angielskiego (dla chętnych dodatkowe zajęcia 2 razy w tygodniu)
- 2 razy w tygodniu zajęcia umuzykalniające
- zajęcia taneczne
- zajęcia logopedyczne
- zajęcia plastyczne (Przygoda ze sztuką)
- religia
- zajęcia sportowe
2. Zatrudniamy: anglistę, neurologopedę, artystę plastyka, instruktora tańca, nauczycieli wych. przedszkolnego, tyflopedagoga, pedagoga specjalnego, psychologa.
3. Prowadzimy roczne przygotowanie dzieci  6 -letnich do szkoły, tzw. „Zerówkę”.
4. Prowadzimy konsultacje psychologa w przypadku problemów z dziećmi (trening czystości, agresja, problemy ze spaniem, lęki, problemy z jedzeniem, nadwrażliwość).
5. Organizowanie w przedszkolu bezpłatnych warsztatów dla rodziców.
6. Otwartość na dzieci z trudnościami i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – konsultacje z neurologopedą, psychologiem, tworzenie indywidualnych programów IPET.
7. Budynek wolnostojący, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy, toalety).
8. Monitorowanie domu i ogrodu.
Część ogrodu przeznaczona dla dzieci i do pracy z dziećmi: grządki z poziomkami, jeżynami, ogródek ziołowy!
9. Wyżywienie 15 zł. Duży nacisk na zdrową żywność, ograniczamy cukier i produkty przetrworzone!
10. Dostosowanie diety do potrzeb dziecka (alergie, nietolerancje pokarmowe).

Jeżeli jeszcze Państwo się wahacie, komu powierzyć Wasze dziecko, zachęcamy do zajrzenia w referencje!

Pakiety:

Całość -  510 zł / dla dzieci od 3 roku życia