REFERENCJE

 

Dziękujemy za wystawienie nam referencji

Polecamy się na przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

Nazwisko / Nazwa firmy * (2019.12.20)
Gorąco polecam Złote Przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom :) Przede wszystkim z powodu rewelacyjnej kadry i domowej atmosfery. Mam dwójkę dzieci w tej placówce i jestem bardzo zadowolona, że moje dzieci mają okazję uczyć się i rozwijać w Złotym Przedszkolu. Na pochwałę zasługują także kreatywne zajęcia dla dzieci, dodatkowe wyjścia i wycieczki, wspólne wypieki, prace w ogródku. Warto także dodać, iż w przedszkolu jest indywidualne podejście do każdego dziecka i bardzo dobra komunikacja z kadrą.

Mama Milenki i Laury
Mama Karola (2018.06.25)
Złote Przedszkole to prawdziwie magiczne miejsce dla dzieci. Zachwyca nowoczesny i specjalnie przystosowany budynek, , piękny plac zabaw, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce – bezpieczne i lubiane przez nasze pociechy.

Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdego dziecka, niezwykle istotne zwłaszcza podczas adaptacji. W każdym momencie możliwy jest kontakt z Panią Dyrektor i Paniami prowadzącymi grupę. Zawsze chętnie i szczegółowo opowiadają o dniu dziecka w przedszkolu. Taka miła współpraca daje rodzicowi spokój i pewność, że dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe.

Wycieczki, dni tematyczne, teatrzyki, ciekawi goście to tylko niektóre dodatkowe atrakcje organizowane w przedszkolu. Dzieci uczą się, rozwijają i poznają świat świetnie się przy tym bawiąc a zaangażowanie Pań Nauczycielek sprawia, że każdy dzień jest wyjątkowy i pełen nowych wrażeń.
Lataa Balireddy (2018.06.08)
I would say it is the best preschool around. My son is really happy with this school. Every team member of this school is genuinely concerned and assists the child towards learning new things. The best thing is they treat all the children equally and ofcourse there is lot of fun activities for the kids and thus make them to go to this place everyday happily. As parents we are happy and feel secured that our son is in the right place. Thanks for the happiness.

Keep up the good work Zlote Predszkole!
Miłek Małgorzata (2017.08.24)
Polecam Złote Przedszkole każdemu kto liczy ,że w miejscu w którym zostawia swoje dziecko na sporą część dnia będzie otoczone mądrą opieką i uwagą.
Kameralna atmosfera, Panie z zaangażowaniem prowadzące rozmaite zajęcia, indywidualne podejście do dziecka. Bardzo dobra współpraca i relacja rodzic- wychowawca. Doceniam uwagi i informacje o moim dziecku jego zainteresowaniach, zachowaniu w grupie, postępach czy czynnościach nad którymi trzeba popracować.
Czas spędzony w tym przedszkolu na pewno jest bardzo dobrym startem na drodze edukacji i relacji międzyludzkich.
Polecam.
Mama Kuby
Rodzice Bartusia i Oskarka (2017.06.04)
Bartuś rozpoczął przygodę ze Złotym-Przedszkolem w kwietniu 2012 r. Początki Jego adaptacji nie były łatwe ale Panie Opiekunki wykazały się ogromną empatią, cierpliwością i co najważniejsze indywidualnym podejściem. Bartuś zakończył już przygodę, teraz jest uczniem klasy 1-ej i świetnie odnalazł się w nowym środowisku dzięki dobremu przygotowaniu jakie otrzymał w przedszkolu.
Bardzo spodobała nam się opieka, miejsce i kadra Złotego-Przedszkola stąd też w tym roku nasz młodszy syn Oskar rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem. Jesteśmy przekonani, że będzie tam się czuł jak w domu!
Agnieszka Kuziora- Haręcka (2017.04.19)
"Bez pogodnego pełnego dzieciństwa całe życie jest kalekie". Nie bez powodu przytaczam słowa Korczaka, oddaja one w całości meritum pracy i zaangażowanie Złotego Przedszkola. Placówka jest miejscem szczególnym nie tylko dzięki złotym sercom Pań Przedszkolanek i Pani Dyrektor ale również dzięki domowej, rodzinnej atmosferze, którą czuje się zaraz po przekroczeniu progu przedszkola. Mojemu synowi na zawsze w pamięci zostanie zapach wypiekanych na miejscu pierniczków w czasie Świąt Bożego Narodzenia, skoczne i wesołe lekcje języka angielskiego, nowoczesny plac zabaw z kolorowymi zjeżdżalniami i zbieranie poziomek rosnących w przedszkolnym ogródku...
To miejsce pełne uroku, rozwijające umiejętności społeczne, dające ciepło, uczące szacunku i poczucia wartości każdego malucha!Oczywiste jest, że dzieciństwo nadaje kształt przyszłości naszych dzieci dlatego też zdecydowałam się syna zapisać do Złotego Przedszkola bo wiem, że nigdzie nie znajdzie się tak cudownych i poświęconych dzieciom ludzi jak kadra pedagogiczna z Panią Beata na czele:)
Małgorzata mama Zosi i Wojtka (2017.03.06)
Przedszkole jest kameralne, dzięki czemu jest domowa atmosfera. Tę atmosferę "czuć "nawet w dosłownym znaczeniu tego słowa, gdyż bardzo często unosi się przyjemny zapach świeżo upieczonego chlebka, czy ciast i ciasteczek przygotowywanych wraz z dziećmi. Panie podchodzą do dzieci bardzo indywidualnie, a dzięki temu przekazują cenne informacje dotyczące zachowania dzieci w przedszkolu, ich relacji z rówieśnikami, ich mocnych ale i słabych stron. Dzieci każdego dnia zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Często po powrocie do domu rysują uśmiechnięte Panie z przedszkola. Dzieci w przedszkolu są bardzo zadowolone i radosne, a na dodatek dość często po całym dniu nie chcą wychodzić, co jest chyba najlepszą rekomendacją.
Babcia i Dziadek Mikołaja i Nikosia Jankowskich (2017.02.02)
Dziękujemy Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu za wspaniale przygotowaną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występy naszych wnuków dostarczyły nam wiele radości i wzruszenia. Widać przy tym profesjonalizm kadry pedagogicznej. Każdy szczegół był przemyślany. Dzieci pomimo 40 minutowego programu artystycznego były cierpliwe i radosne. Z pewnością wpłynął na to właściwy dobór repertuaru, wykorzystanie rekwizytów, oznaczenie naklejkami miejsca na scenie dla każdego dziecka. Zadbano o każdy detal. To niby drobne szczegóły, ale jakże istotne dla uporządkowania i skupienia uwagi maluchów.
Z przyjemnością oglądamy także stronę internetową przedszkola, skąd czerpiemy informacje o różnorodności zadań, ćwiczeń i zbaw, w których uczestniczą nasze wnuki. Doceniamy to, jak bardzo dba się o wszechstronny rozwój, naukę i zainteresowania dzieci w Złotym Przedszkolu.

Jeszcze raz dziękujemy.
Rodzice Bartka (2016.06.21)
W tym roku kończymy trwającą 3 lata przygodę ze Złotym Przedszkolem. Przed naszym dzieckiem nowy etap – szkoła. Podsumowując czas spędzony w tym miejscu: był to znakomity wybór. Panie Kasia, Beata, Monika, Karolina, Paulina, Asia a później Dominika i Małgosia w niezwykle umiejętny sposób przeprowadziły nasze dziecko przez jego pierwszy ważny etap w życiu przygotowując jednocześnie na nowe doświadczenia.
W Złotym Przedszkolu Bartek otrzymał:
- ciepło, zrozumienie i pomocną dłoń (dosłownie!), tak ważną zwłaszcza na początku,
- nauczył się samodzielności, dzięki konsekwencji oraz okazanemu wsparciu, nawet wtedy kiedy nie zawsze się udawało,
- dzięki wskazaniu oraz przestrzeganiu zasad obowiązujących w grupie przekonał się że relacje z ludźmi potrafią być ciekawe i inspirujące,
- za sprawą okazanego zainteresowania małymi ważnymi sprawami rozbudował w sobie ciekawości świata i ludzi.
Równolegle zdobył sporą wiedzę, choć jak przekonuje liczenie jest ważniejsze niż pisanie a malowanie służy wyłącznie rozrywce, jak ktoś lubi.

Pani Kasiu dziękujemy za każde przytulenie, kiedy smutek był na prowadzeniu.
Pani Beato dzień po prostu zaczyna się za wcześnie a komu z nas nie zdarzyło się walczyć ze snem niczym obłąkany z nieistniejącym smokiem? Są dni kiedy zamknięcie oczu wydaje się tak kuszące, niezależnie od okoliczności…
Pani Dominiko dzięki Pani Bartek jest przekonany, że po angielsku zaśpiewać da się absolutnie wszystko, nawet kurtynę wodą i wąż szybkiego natarcia.
Pani Moniko bez Pani nic nie byłoby takie samo, jest Pani zbiorem optymizmu.
Dziękujemy.
Mama Mikołaja i Nikodema (2016.04.29)
Szczerze polecam Złote Przedszkole wszystkim rodzicom, dla których ważny jest rozwój dziecka według jego indywidualnych potrzeb, w spokoju i zrozumieniu każdego problemu, który pojawia się na różnych etapach życia przedszkolaka. Panie dbają o to, aby dzieci traktowały to miejsce jak swój drugi dom. Pani Beata – Dyrektor nie jest jedynie założycielem przedszkola, jest ona pedagogiem z powołania i po prostu kocha pracę z dziećmi, angażuje się w ich wychowanie na każdej płaszczyźnie, rozmawia z rodzicami i chętnie pomaga w różnych sytuacjach. Wszystkie Panie tworzą zgrany zespół, co można od razu zauważyć, z przyjemnością wykonują swoją pracę, dbają o wszystkie dzieci i przekazują im wiele ciepła w czasie rozłąki z rodzicami. Doceniam również prozaiczne, wydawać by się mogło oczywiste sprawy, jak to, że mój 2,5 letni synek nie jest zmuszany do jedzenie i ma regularnie zmienianą pieluszkę, a starszy syn oprócz obowiązków ma też czas na zabawę – co nie jest normą, w niektórych prywatnych przedszkolach. A wiem to z doświadczenia. Ogromnie się cieszę, że zostawiając synów w Złotym Przedszkolu ze spokojem mogę zająć się pracą, bo wiem, że są otoczeni profesjonalną opieką.
Mama Olka (2016.04.08)
Do Złotego Przedszkola trafiliśmy przypadkiem i od razu nam się spodobało. Syn miał wtedy 2 lata. Po 3 latach jestem szczęśliwa, że wybraliśmy właśnie Złote Przedszkole i jestem pewna, że Aleksander zwasze miło będzie wspominał ten czas - przyjazna atmosfera, troskliwa i fachowa opieka wszystkich Pań, mnóstwo ciekawych zajęć i wycieczek. Wspaniale było patrzeć jak syn z niepewnego siebie malucha stał się prawdziwym starszakiem. Szczerze polecam Złote Przedszkole :)
Tata Kuby (2015.10.12)
W Złotym Przedszkolu mój syn poczuł się bardzo dobrze. Po doświadczeniach we wcześniejszej placówce mój syn był znerwicowany i niespokojny. Dzięki dobrej atmosferze i opiece Kuba zadomowił się w Złotym Przedszkolu i chętnie bierze udział w zajęciach. Polecam!
Mama Marysi (2015.09.09)
Złote Przedszkole, to miejsce gdzie Marysia trafiła jako 2,5 latka i do dziś jest jej drugim domem.
Myślę, że tą atmosferę czuje się już od wejścia za próg przedszkola, a jak trafi się na dzień kiedy dzieci pieką ciasteczka, to dosłownie można się poczuć jak w domu
Dzieci jest mało, każde jest dopilnowane, a połączenie dzieci młodszych i starszych uczy dzieci empatii.
Początki były dla nas trudne ze względu na problemy z robieniem kupki do ubikacji i strasznie się tym stresowaliśmy, ale dzięki wielkiej cierpliwości oraz mądrości Pań w przedszkolu udało nam się wyjść z tego problemu. Dodatkowym plusem w tym temacie była pomoc psychologa, w ramach bezpłatnych spotkań w soboty w przedszkolu.
Największą radością dla naszej córki są zajęcia umuzykalniające i piosenki jakich może się uczyć.
Pani “Behatka” bo tak Marysia mówi na p. dyrektor to jej ulubiona Pani, która gra na gitarze i uczy dzieci sporo piosenek.
Największym jednak plusem przedszkola jest możliwość współpracy z Paniami w pracy nad problemami dziecka. Otwartość Pan i cierpliwość w udzielaniu informacji na temat dziecka daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że ich dziecko jest w dobrych rekach.
O atrakcjach takich jak spotkania z ciekawymi ludźmi, itp . już nie wspomnę, bo cała galeria zdjęć jest na stronie, która jest też dla rodziców odbiciem tego co dziecko robi w przedszkolu.
Zdjęcia pojawiają się na bieżąco i są umieszczane bardzo szybko.
Sporo zalet można jeszcze wymieniać, ale najlepiej samemu się przekonać o tym, że przedszkole jest prowadzone przez Panie z Wieeelkim sercem i kochające swoją pracę a tym samym nasze dzieci.
Anna Słońska (2015.08.24)
Złote Przedszkole to bardzo fajne miejsce dla dzieci! Zanim trafiłam do tego miejsca, byłam w dwóch innych przedszkolach z moim synkiem. Jednak Złote Przedszkole wydawało mi się najbardziej "przyjazne". Niewątpliwie dużym plusem jest to, że jest to małe przedszkole. Moje dziecko już nie może się doczekać kiedy po wakacjach znów pojedziemy do przedszkola! Z czystym sumieniem możemy polecić Złote Przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom!
Paulina (2015.05.21)
Złote Przedszkole jest niewątpliwie inne niż wszystkie przedszkola wokół. Od samego rana, jak przyprowadzam synka już od progu słychać śpiew:) i czuje się od razu ciepłą, rodzinną atmosferę. Panie są niesamowite- pełne pomysłów, zaangażowane, kreatywne, opiekuńcze, zawsze uśmiechnięte. Do każdego dziecka podchodzą bardzo indywidualnie. Moje dziecko jest zachwycone - codziennie opowiada co się wydarzyło danego dnia. Myślę, że atrakcje jakie są zapewniane w Złotym Przedszkolu zapamięta do końca życia. Zostawiając Józia w przedszkolu czuję się spokojna, bo wiem, że jest pod najlepszą opieką. Dzieci nigdy się tu nie nudzą- organizowane są rozmaite wycieczki (np. dziś – do tradycyjnej piekarni:), zajęcia plastyczne, ruchowe, umuzykalniające, logopedyczne, angielski i wiele innych. Niewątpliwą zaletą jest także ogród koło budynku z fajnym placem zabaw. Polecam z czystym sumieniem wszystkim rodzicom to przedszkole ponieważ prowadzą je ludzie z pasją i powołaniem, dla których najważniejszym celem jest dobro naszych dzieci.
Mama Rozalii (2015.05.06)
Złote Przedszkole jest dla mojej córki bardzo ważnym miejscem, w którym czuje się przede wszystkim bezpiecznie a ja jako mama czuję się spokojna o nią. Przedszkole jest kameralne, a panujący tam klimat przypomina domowy. Dzieci są w różnym wieku przez co na co dzień mogą się fajnie rozwijać i uczą się wzajemnych relacji. Starsze dzieci pomagają młodszym ucząc się przy tym opiekuńczości i cierpliwości a młodsze zaś podpatrują s starsze i szybciej wszystkiego się uczą. Panie mają indywidualne podejście do dzieci i zauważają ich problemy, które potem pomagają rozwiązać. Maluszki są uczone korzystania z toalety a genialnym pomysłem na zachętę jest świnka Peppa w koronie ( moja córcia ją uwielbia). W zeszłym roku o tej porze moja córcia chodziła z pieluchą i ze smoczkiem a dziś jest dzielnym, bardzo samodzielnym przedszkolakiem. Adaptacja w przedszkolu jest bardzo sprawna, Panie mają świetne pomysły i doświadczenie w wprowadzaniu dzieci w życie przedszkolne. Są przy tym bardzo cierpliwe i wyrozumiałe dla nas Rodziców co często nie jest łatwe. Dziękuję za to, że mogłam zadzwonić i usłyszeć że jest ok:)
W przedszkolu jest dużo ciekawych zajęć dostosowanych do wieku dzieci. Są organizowane wycieczki i różne ciekawe wyjścia np do parku, na pocztę, do zamku w leśnicy, do remizy strażackiej...
Na co dzień w Przedszkolu są ciekawe zajęcia dydaktyczne, zapraszani są ciekawi goście oraz organizowane są ciekawe zajęcia takie jak break dance, zajęcia z psem - super!!
W złotym przedszkolu często dzieci pieką ciasteczka, robione ze zdrowych składników. W przedszkolu zwraca się uwagę na odpowiednie odżywianie, diety są dostosowywane do alergików a na uroczystościach przedszkolnych są zdrowe przekąski.
Wszystkie przedstawienia przedszkolne są na bardzo wysokim poziomie i jestem pod wielkim wrażeniem gdy na nie patrzę. Jestem zachwycona pomysłami Pań i ich realizacją. Każde dziecko, te małe i te duże zawsze coś zaprezentuje, a Panie wkładają całe serce w to co robią. Kostiumy i wykonanie są świetne. Jasełka były genialne. Nie mogę się doczekać święta mamy i taty;)
Patrząc na moje dziecko, które śpiewa, tańczy i wiele umie po tym jak przychodzi z przedszkola do domu szczerze mogę polecić wszystkim dzieciom i rodzicom profesjonalne i bezpieczne pod każdym względem Złote Przedszkole.
Natasza (2015.05.03)
Bardzo cenię sobie to, że przedszkole jest kameralne , wręcz domowe a z naszymi dziećmi pracują osoby niesamowicie sympatyczne, ciepłe i zaangażowane . Podziwiam ile świetnych pomysłów mają Opiekunki na aktywności z dziećmi. Różnorodne prace manualne wykonane ciekawymi technikami, zajęcie umuzykalniając, logopedyczne, angielski, codzienny ruch na świeżym powietrzu , wycieczki na zajęcia ceramiczne, do remizy strażackiej, na pocztę, przedstawienia, ciekawi goście (np. dogoterapeuta, dietetyk,malarz) - to wszystko dzieje się tutaj na co dzień. Widać, że dzieciom jest tu dobrze a każde zostaje zauważone i traktowane indywidualnie. Doceniam, że odbierając Mieszka zawsze mogę dowiedzieć się jak spędził dzień i jak sobie radził ( i to w szczegółach ). Jestem też wdzięczna , że mogliśmy się tu stopniowo aklimatyzować, dzięki czemu adaptacja do przedszkola była bardzo łagodna. Polecam wszystkim, którzy szukają wyjątkowego miejsca dla swojego dziecka.
Mama Miłosza (2015.03.10)
Złote Przedszkole stało się niemal drugim domem dla mojego dziecka- synek ma zapewnioną tu profesjonalną opiekę, bardzo bogata ofertę zajęć i zabaw w grupie ( m.in. plastyka, zajęcia umuzykalniające, judo), jak i indywidualnych (np. neurologopeda). Doskonale wykwalifikowane panie dbają o harmonijny rozwój swoich podopiecznych we wszystkich sferach, zapewniają dobra zabawę jednocześnie konsekwentnie ucząc samodzielności, odpowiedzialności, życzliwości i współpracy.
W przedszkolu panuje domowa, ciepła atmosfera, przedszkolaki czuja się tu dobrze i bezpiecznie; panie przedszkolanki to osoby z powołaniem do pracy z maluchami, są autorytetem dla dzieci, co dziwne nie jest, bo same stanowią doskonale zgrany uzupełniający się wzajemnie zespół.Zróżnicowana wiekowo grupa przedszkolaków, a także obecność dzieci z rożnymi trudnościami oraz niepełnosprawnościami uczy kilkulatki tolerancji, wrażliwości, troskliwości, bycia pomocnym i uczynnym. Wiele zajęć dzieci mają zorganizowane w całej grupie, co wzmacnia więzi małej przedszkolnej wspólnoty, ale także z podziałem wg. wieku: zarówno "maluszki" zapewniona mają na co dzień opiekę i pielęgnację, jak i "starszaki", które otrzymują właściwe przygotowanie do szkoły.
Kontakt pań z rodzicem oceniam bardzo wysoko, zawsze na bieżąco o wszystkim informują, chętnie rozmawiają o problemach, przyjmują sugestie itp. Są otwarte, uważne, indywidualnie i z dużą serdecznością traktują swoich przedszkolaków.
Cieszę się, że zaufałam temu zespołowi, bo mój synek uwielbia spędzać czas w Złotym Przedszkolu. Z dużym żalem będziemy musieli się rozstać po wakacjach.
code image * pola wymagane
 
smart foreash