dlaczego my

Nasze atuty

rodzinne przedszkole

Jesteśmy kameralnym przedszkolem, które mieści się we własnym budynku z ogrodem na wrocławskim osiedlu Złotniki.   Jako firma rodzinna, dbamy o każdy aspekt życia przedszkola – nauczania, zabawy, opieki, wyżywienia, bezpieczeństwa.  Od ponad 15 lat troszczymy się o kolejne pokolenia dzieci i z dumą patrzymy na naszych absolwentów.  Naszym zdecydowanym atutem są niewielkie grupy, do których uczęszcza 17 dzieci. 

nasz budynek i ogród

KAMERALNE MIEJSCE

Nasz przedszkole zlokalizowane jest na wrocławskim osiedlu Złotniki (Wrocław-Fabryczna), sąsiadując z osiedlami Leśnica, Stabłowice, Nowe Żerniki, Jerzmanów. Znajdujemy się przy ulicy Małopolskiej 5, tuż przy przystanku autobusowym linii 148. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajduje się przystanek linii tramwajowych 3, 10 i 20. 

Dojazd do Złotego Przedszkola ułatwia nowo otwarta obwodnica Leśnicy oraz przebudowa Aleja Kosmonautów. 

NASZA MISJA

Otwartość na dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi naszą mocną stroną!

Naszymi nadrzędnymi celami są: zapewnienie jak najlepszej opieki Państwa pociechom, wspieranie ich rozwoju, uczenie współdziałania w grupie oraz przekazywanie wiedzy i zaspokajanie dziecięcej ciekawości poznawczej. Wszystko to staramy się osiągnąć w ciepłej atmosferze, zwracając jednocześnie szczególną uwagę na indywidualne potrzeby dzieci. 
Jesteśmy otwarci na pracę z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi  (Autyzm, Zespół Aspergera). Za naszą pracę przedszkole dostało ocenę 
wyróżniającą podczas wizytacji Kuratorium Oświaty.

 

Z dumą i radością chcemy podzielić się z Państwem informacją, że nasze Złote Przedszkole otrzymało w dniu 13 listopada 2019r. certyfikat „Przedszkola Wspierającego Uzdolnienia” nadanego przez wojewódzką kapitułę Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Jesteśmy jedynym z niewielu wrocławskim przedszkoli, które może się pochwalić takim certyfikatem. Przynależność do tego elitarnego grona jest potwierdzeniem naszych codziennych starań na rzecz kompleksowego rozwoju i wspierania pasji i uzdolnień każdego dziecka. 

W naszym przedszkolu, poza doświadczonymi pedagogami, pracują również specjaliści, wspierający dzieci w różnych obszarach. Mamy własnego logopedę oraz psychologa, a także wspópracujemy z fizjoterapeutą oraz instruktorami tańca i piłki nożnej.

CIEKAWE ZAJECIA

Wszystkie dzieci w ramach czesnego mają zapewnione różnorodne i ciekawe zajęcia dodatkowe. Poza realizacją programu nauczania zapewniamy dzieciom również zajęcia z języka angielskiego (oraz dla chętnych także z j. niemieckiego) , zajęcia sportowe (taniec, piłka nożna), gimnastykę korekcyjną oraz grupowe zajęcia z logopedą oraz pedagogiem specjalnym. Ponadto realizujemy zajęcia z bajko oraz muzykoterapii. Dla dzieci chętnych prowadzimy także zajęcia z religii. 

v

OPINIE

Co mówią o nas rodzice

„Gorąco polecam Złote Przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom 🙂 Przede wszystkim z powodu rewelacyjnej kadry i domowej atmosfery. Mam dwójkę dzieci w tej placówce i jestem bardzo zadowolona, że moje dzieci mają okazję uczyć się i rozwijać w Złotym Przedszkolu. Na pochwałę zasługują także kreatywne zajęcia dla dzieci, dodatkowe wyjścia i wycieczki, wspólne wypieki, prace w ogródku. Warto także dodać, iż w przedszkolu jest indywidualne podejście do każdego dziecka i bardzo dobra komunikacja z kadrą”. Mama Mileny i Laury (2019)

Polecam Złote Przedszkole każdemu kto liczy ,że w miejscu w którym zostawia swoje dziecko na sporą część dnia będzie otoczone mądrą opieką i uwagą. 
Kameralna atmosfera, Panie z zaangażowaniem prowadzące rozmaite zajęcia, indywidualne podejście do dziecka. Bardzo dobra współpraca i relacja rodzic- wychowawca. Doceniam uwagi i informacje o moim dziecku jego zainteresowaniach, zachowaniu w grupie, postępach czy czynnościach nad którymi trzeba popracować. 
Czas spędzony w tym przedszkolu na pewno jest bardzo dobrym startem na drodze edukacji i relacji międzyludzkich. Polecam. Mama Kuby (2018)

„Bardzo cenię sobie to, że przedszkole jest kameralne , wręcz domowe, a z naszymi dziećmi pracują osoby niesamowicie sympatyczne, ciepłe i zaangażowane . Podziwiam ile świetnych pomysłów mają Opiekunki na aktywności z dziećmi. Różnorodne prace manualne wykonane ciekawymi technikami, zajęcie umuzykalniając, logopedyczne, angielski, codzienny ruch na świeżym powietrzu , wycieczki na zajęcia ceramiczne, do remizy strażackiej, na pocztę, przedstawienia, ciekawi goście (np. dogoterapeuta, dietetyk,malarz) – to wszystko dzieje się tutaj na co dzień. Widać, że dzieciom jest tu dobrze a każde zostaje zauważone i traktowane indywidualnie”.  Natasza (2015)

Uczniowie

Grupy wiekowe

Dzieci w grupie

Lat doświadczenia

Kontakt

Adres: ul. Małopolska 5, 54-032 Wrocław.

Telefon: (+48) 505-410-401

Email: złoteprzedszkole.biuro@gmail.com

Godziny otwarcia: Pon.-Pt.: 7:00 – 17:00