Referencje

Rodzice o Złotym Przedszkolu
akogi
2024-04-10
Przedszkole przytulne i przyjazne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Zmniejszona liczba dzieci w grupach sprzyja w nawiązywaniu przyjaznych relacji między rówieśnikami i kadrą pedagogiczną. Przedszkole zapewnia bardzo profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz dużo ciekawych zajęć dodatkowych np. bajko terapię. Pani dyrektor jest osobą bardzo kontaktową i rzeczową, ale jednocześnie bardzo ciepłą i otwartą na potrzeby każdego dziecka i rodzica.
Marianna Gawlik
2024-03-21
Małe, kameralne, lokalne przedszkole. Kadra zaangażowana, opiekuńcza i chętna do współpracy. Ciekawe, kreatywne zabawy i zajęcia. Ciepła atmosfera. Nasz starszy syn chodził przez 4 lata do placówki, zadowolony, przygotowany do szkoły. Panie zachęcają do pracy, dziecko przyswaja wiedzę "przy okazji" i z ciekawością odkrywa świat. Młodszy syn w grupie średniaków. Szczególne podziękowania dla p. Dorotki, p. Kasi i p. Dyrektor. Polecam serdecznie.
Marta Dominika Rogóż
2024-03-19
To już ostatni rok w Złotym przedszkolu i śmialo mozemy powiedzieć, że to cudowny czas. Bardzo troskliwa i pomocna kadra. Syn zawsze chodzi do przedszkola z wielką radością. Polecamy :)
Marcin Mordal
2024-03-19
Świetne miejsce. Córka bardzo zadowolona i z radością uczęszcza do przedszkola. Atmosfera rodzinna, domowa. Córka wielką pasja opowiada o zajęciach i często próbujew domu je odwzorować. Polecam Zlote przedszkole bo naprawdę warto!
Anna Kalinowska
2024-03-15
Serdecznie polecam! Małe grupy, dużo zajęć dodatkowych, plac zabaw, domowe śniadania i podwieczorki. Córka opuściła ZP świetnie przygotowana do szkoły, a młodsi synowie bardzo dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego chodzą. Szczególne uznanie dla cudownej p. Kasi i p. Asi z grupy Biedronek, dzięki którym adaptacja w nowym miejscu, jest dla najmłodszych dzieci dużo łatwiejsza :)
Aleksandra Pieszko
2024-03-15
Polecam. Panie wykwalifikowane, pomocne. Córka zadowolona chodzi do przedszkola, ciekawe zajęcia, z których córka wynosi dużo.
Joanna Wojtonis
2023-12-21
Polecam Złote Przedszkole! Kadra przedszkola jest cudowna. Dziecko chodzi chętnie do placówki i uśmiechnięte wraca do domu. Bardzo dobra opieka oraz podejście pedagogiczne, spokojna i ciepła atmosfera, dobre jedzenie, różnorodność zajęć i ogromne zaangażowanie ze strony Pań. Pozdrawiam Panią Dyrektor i cały zespół przedszkola.
Kentori Sekeneto
2023-11-22
Polecam
Magdalena
2023-11-22
Polecam Złote Przedszkole. Dziecko chętnie idzie do przedszkola, zajęcia są ciekawe i różnorodne. Atmosfera kameralna, grupy nie przeładowane.
Ilona Palutka
2023-08-14
Serdecznie polecamy Złote Przedszkole. Nasze Dziecko uczęszcza do placówki od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużo ciepła i empatii okazywanych przez Panie, ułatwia przetrwać ciężki dla niektórych dzieci proces adaptacji. Na pochwałę zasługują zajęcia na zewnątrz oraz liczne wycieczki. Dużym plusem są wypieki domowe, które urozmaicają menu przedszkola. Z ciekawością przyglądamy się drodze rozwoju naszej Pociechy w przedszkolu.