Rekrutacja do Złotego Przedszkola

procedura

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego przedszkola! Poniżej opisujemy procedurę rekrutacji, a także zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje dla rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci do naszej placówki.

REKRUTACJA DLA BRATA I SIOSTRY

Jeżeli do naszego przedszkola uczęszcza już starsze dziecko to wychodząc na przeciwko potrzebom rodziny oferujemy nie tylko pierwszeństwo w rekrutacji dla młodszego dziecka, ale także 50% zniżkę za czesne dla młodszego brata lub siostry.

Rekrutacja krok po kroku

Jak zapisać dziecko?

Przedstawiamy krok po kroku jak zapisać dziecko do naszego przedszkola:

Zadzwoń do nas

zloteprzedszkole.biuro@gmail.com

01.

Zadzwoń bądź napisz do nas i umów się na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać troski oraz pokazać przedszkole.

02.

Pobierz, wypełnij i prześlij nam kartę zgłoszenia dziecka (poniżej).

03.

Wpłać opłatę rekrutacyją, która jest potwierdzeniem rektutacji.

h

Pobierz kartę zgłoszenia dziecka

Wyżywienie

Rok szkolny 2024/2025
  • Opłata dzienna za wyżywienie, tj. śniadanie, zupę, obiad oraz podwieczorek.

Opłata rekrutacyjna

Rok szkolny 2024/2025
  • Jednorazowa opłata pokrywająca koszty rekrutacji.

Dodatkowe zajęcia

Poza zajęciami, które pokrywa czesne istnieje również możliwość wykupienia dodatkowo:

Języka niemieckiego

Zajęcia dla chętnych z języka niemieckiego, prowadzone innowacyjną metodą leśnych przedszkoli przez native speakera j. niemickiego.

Nauka pływania

Zajęcia na basenie w godzinach pracy przedszkola. Zajęcia obejmują naukę pływania oraz przewóz dziecka na basen i do przedszkola.